K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri

şişme çadırların kullanım amaçları K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar olarak Belediyelerin tercihidir. arzulanan ebat, renk ve tasarımda olan çadırlar montaj yapılması ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve üç-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri

Taziye çadırları protokol K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri alanı, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme binalar, 5 dakika içinde kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri imkanları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara müsait alternatifler hazırlıyoruz. istenilen büyüklük ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı eylem ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri

3-5 dakikada kurulum K.Maraş Belediyesi Cenaze İşleri imkanları sunan ürünler ile tüm bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile şahıs sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı sektör ihtiyaçlarına çözüm olabilmekte.