İzmir Belediyesi Cenaze Pide

şişme çadırların kullanım amaçları İzmir Belediyesi Cenaze Pide taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar olarak Belediyelerin tercihidir. istenilen ebat, renk ve tasarımda olan çadırlar montajı ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

SAM9916 600x330 - İzmir Belediyesi Cenaze Pide

Taziye çadırları protokol İzmir Belediyesi Cenaze Pide alanı, taziye ve cenaze evleri yakınında geçiçi kapalı sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sabitleme gerektirmeyen şişme binalar, 5 dakika arasında kurulabilmektedir. şişme Taziye çadırı Fiyatları çeşitleri ne göre değişmektedir

20150811 113927 600x330 - İzmir Belediyesi Cenaze Pide

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdehale durumlarında hızlı çözüm İzmir Belediyesi Cenaze Pide olanakları sunan şişme taziye çadırı modelleri ile her mekanda kullanımlara müsait ürünler hazırlıyoruz. istenilen ebat ve özelliklerde hazırldığımız taziye çadırlarını belediye , müessese logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

SAM 0387 365x365 - İzmir Belediyesi Cenaze Pide

üç-5 dakikada kurulum İzmir Belediyesi Cenaze Pide olanakları sunan ürünler ile bütün bölgelerde rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç saha havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı şekilde birbirine bağlantısı gerçekleşen şişme çadır sistemi ile kişi sayısı ve sektör büyüklüğüne bağlı şekilde kapalı piyasa ihtiyaçlarına çözüm olmakta.